Blog

Pořízení vlastní nemovitosti je v Česku rok od roku dražší. Rostoucí ceny nemovitostí činí z vlastního bydlení luxus, který si nemůže dovolit každý. I přesto, že odhadovat budoucí vývoj ceny bytů a domů je momentálně velmi obtížné, odborníci se shodují, že neexistují reálné důvody, proč by měly ceny v dohledné době klesat. Zejména pražský a...

Hromadné investování známé také jako investiční crowdfunding proniklo v Česku v posledních letech úspěšně také do nemovitostí, díky čemuž se investice do developerských projektů těší oblibě stále většího množství investorů. Investování probíhá zpravidla prostřednictvím dluhopisů, díky kterému mají běžní investoři možnost investovat do jednotlivých...

Hledáte investici, která bude v dlouhodobém horizontu vykazovat stabilní hodnotu? Investici, která vám přinese ochranu proti růstu inflace? Vyzkoušejte konzervativní řešení s potenciálem stabilního výnosu - nemovitostní fondy.

Firemní dluhopisy mohou pro investory představovat zajímavou investiční příležitost, obzvláště v prostředí nízkých úrokových sazeb. Jak si vybrat ten správný a na co bychom si měli dát při jejich výběru pozor?

Zájem o investice do uměleckých děl roste. Nechte si s výběrem poradit od zkušeného galeristy. Velmi oblíbené je české umění do roku 1950. Podívejte se, jak správně investovat do umění.