Nejvyšší výnos na spořicím účtu nabízí Raiffeisenbank

15.01.2019

Od začátku roku se rakouská banka pyšní spořicím účtem se sazbou 3 % ročně. Takový úrok je považován za nejlepší nabídkou na trhu. Jak je účet výhodný? Podívejte se sami.

Co musíte splnit pro tuto úrokovou sazbu?

Výhodný úrok je pro klienty, kteří si v bance založí eKonto Komplet či eKonto Smart, a je určen pouze pro částku do 150 000 Kč. Další podmínkou je aktivní využívání účtu. Úroková sazba 3 % platí pouze na půl roku. Po uplynutí této lhůty vám suma bude úročena, ale už ne 3 %. Banka se zřejmě snaží nalákat nové klienty. Pokud chcete investovat své peníze výhodně, zkuste se radši porozhlédnout po jiných možnostech.

Pořízení dluhopisů je jedna z nejbezpečnějších investic, zajišťující pravidelný příjem. 

Spořte výhodněji a vyzkoušejte dluhopisy

Dluhopis je cenný papír, kterým se zavazuje dlužník splatit částku věřiteli. Díky pevnému výnosu se dá krásně spočítat zisk. Pořízením dluhopisů získáte stálý příjem - v daných intervalech vám vždy bude chodit stejná částka. Jde o jednu z nejbezpečnějších investic, samozřejmostí je však důkladné prověření emitenta a jeho záměru investice. Dluhopisy s proměnlivým výnosem jsou takové, kdy úroková sazba závisí na sazbách stanovených Českou národní bankou. Porovnejte si, která nabídka je pro vás nejlepší.


Nejste si jistií jaký typ investice zvolit? Společně přijdeme na nejlepší řešení jak zhodnotit právě vaše peníze.