O nás

Pomůžeme se zhodnocením financí i vám

Už řadu let jsme vašimi partnery v oblasti investování. Dbáme na budování prosperujícího a zároveň dlouhodobě udržitelného portfolia. Nemovitosti vnímáme jako nedílnou součást každého portfolia. Stejně jako pro vás, tak i pro nás je důležitá stabilita a dlouhodobost. Proaktivním přístupem zajišťujeme pro své klienty ty nejzajímavější a nejstabilnější příležitosti a projekty ke zhodnocení finančních prostředků.

20 let

zkušeností

400 mil

objem investic našich klientů

1000+

spokojených zákazníků


Michal Beneš

Investiční specialista

V oblasti financí a investic se pohybuji bezmála 10 let. Pracoval jsem jako poradce pro prémiovou klientelu ve Vodafone - banking, dále jako portfoliový investiční bankéř v Raiffeisenbank. Jsem certifikovaným investičním poradcem EFPA. 


Ing. Jan Hlavoň, MBA

Investiční specialista

Významné pracovní zkušenosti získal díky svému více než desetiletému působení v Citigroup Inc. a Raiffeisen Bank International AG, kde pracoval jako specialista a poradce privátního a investičního bankovnictví. Má dlouholeté zkušenosti z oblasti Wealth Managementu a řadí se mezi odborníky a znalce investičního sektoru v České republice.

Jan vystudoval obor podnikové finance a obchod na podnikatelské fakultě VUT Brno a na Vysoké škole podnikání a práva získal titul MBA. Je úspěšným absolventem makléřských zkoušek ČNB v rozsahu Investiční poradce a Finanční deriváty.