Naše projekty

NA POŘÍČÍ 17

Praha 1

Výjimečná komerční budova s administrativním a specifickým zaměřením. Bezpečnostní schránky, kanceláře, fitness, aj. Společnost Na Poříčí 17 s.r.o. vlastní nemovitost na dané adrese a současně je zde možnost objekt rozšířit developmentem. S ohledem na naše preference a strategii budeme rádi, když tato nemovitost bude dlouhodobě zdobit naše portfolio

AREÁL SLAVKOV

Slavkov u Brna

Komerční areál ve Slavkově u Brna skládající se ze skladů, hal, kanceláří a prodejní plochy. Společnost vlastní nemovitosti na dané adrese. Byly započaty developerské práce na rozšíření celého projektu. Výhodou je, že je možné toto rozšíření realizovat za plného obsazení. Developmentem dosáhneme navýšení výnosnosti o celou třetinu. Jedná se o nemovitost, která je svou povahou zajímavá pro držbu v portfoliu

RESIDENCE AUERSWALDOVA

Brno

Bytový dům v Brně, nedaleko od centra města. Umístění nemovitosti je v lokalitě s vysokým potenciálem růstu. Dům se stává z 19 jednotek a možnosti nástavby dvou pater. Společnost vlastní nemovitost na dané adrese a probíhá navazující development.

PENZION POD VODOPÁDEM

Apartmány Čeladná

Luxusní penzion přímo na golfovém hřišti v Čeladné s výhledem na hřiště a Beskydy. Společnost vlastní pozemek a po dokončení i nemovitost na dané adrese. Výjimečná lokalita skýtající daleko širší možnosti investic.

RESIDENCE ZAHRADNÍ MĚSTO

Bučovice

Projekt RESIDENCE ZAHRADNÍ MĚSTO splňuje preference klientů jako je soukromí a exkluzivita, protože v projektu se nachází 14 rodinných domů. Pozemky mají rozdílnou velikost, typy a dispozice domů se také liší, což splňuje rozdílné požadavky klientů. Bydlení v Bučovicích u Brna je atraktivní, protože lidé touží po klidném bydlení v přírodě a zároveň chtějí bydlet v blízkosti metropole Brna.

arrow

OVOCNÝ TRH 11

PRAHA 1

Praha 1 je mimořádně atraktivní a strategickou lokalitou. Proto se součástí našeho portfolia stala i nemovitost na adrese Ovocný trh 11. Obsazenou budovu nyní čekají stavební rekonstrukce, které povedou především k pozvednutí její hodnoty. Mimořádně atraktivní místo v centru Prahy. Velký potenciál developmentu - nadstavby.

DOMY POD PÁLAVOU

Klentnice

Výstavba apartmánových domů v obci Klentnice. Klentnice patří mezi nejlukrativnější oblasti Jižní Moravy. Společnost bude vlastnit dokončené nemovitosti na dané adrese. Tento projekt je svou povahou i velikostí určen k prodeji koncovým zákazníkům.

Objednejte si ZDARMA katalog příležitostí ke zhodnocení do našich projektů

Chci katalog dostat

Váš e-mail

Telefon

Jméno

Příjmení

Adresa pro doručení